м. Миколаїв, ТРЦ "Магелан", 2 поверх

Настільні ігри, шашки, шахи, нарди Миколаїв – Фортуна

Будь-які настільні ігри, шашки, шахи, нарди, дженга у місті Миколаїв. Відпочинок для всієї родини у РЦ Фортуна! Широкий асортимент страв, напоїв та розваг.

Шашки, шахматы, нарды Николаев

Настільні ігри Миколаїв

У нашому розважальному Центрі Фортуна Ви можете не тільки смачно повечеряти чи насолодитися різноманітними коктейлями та напоями, а також пограти всією компанією в настільні ігри.

Серед настільних ігор ми маємо:

  • Шашки;
  • Шахи;
  • Нарди;
  • Дженга;
  • Кікер.
Шахматы Николаев

Шахи Миколаїв

Напевно, абсолютно всі у дитинстві грали у шахи у Миколаєві. Хтось просто дивився як грають інші, а хтось ходив на додаткові гуртки для підвищення своїх ігрових навичок. Розмірковували десятки годин, думаючи про те, за допомогою яких комбінацій можна обіграти свого напарника по грі. З шахами у багатьох людей пов’язані найрізноманітніші спогади. А що ви знаєте про походження цієї гри?

Шах та мат, як часто ви чули ці слова від інших гравців? Назва шахів у перекладі означає – король (шах) помер. Відомо, що у первісному вигляді шахи були інтелектуальною розвагою для 4-х осіб. Початкова назва шахів – це Шатранж і на санскриті Шатр – це «4», а анж – це «загін».

Існує відома індійська теорія, яка свідчить, що шахи вони ж шатранж представляють чотири: стихії, пори року, темпераменту людини.

Шахи сприяють розвитку мислення та логіки. Якщо ви хочете продуктивно грати в шахи, необхідно продумувати дії своїх супротивників на багато кроків уперед.

Шашки Николаев

Шашки Миколаїв

Це настільна гра для двох людей, яка сприяє розвитку стратегічного мислення та зорової пам’яті. Тривалість партії ділиться за певними категоріями: бліц – 5 хвилин, швидкі шашки (рапід) – 15 хвилин, класичні шашки їх ще називають російські шашки – 45 хвилин та міжнародні 1 годину та 20 хвилин.

Як правило, у шашки в Миколаєві грають без часу, доки супротивник залишиться без усіх своїх шашок.

Незважаючи на невисоку складність правил, ця гра при гідному супротивнику може затягнутися на безліч годин та партій.

Можна також відзначити, що існують різноманітні розміри дощок для гри в шашки: 8х8, 10х8, 10х10, 12х12 та безліч правил, що варіюються залежно від виду шашок.

Нарды Николаев

Нарди Миколаїв

Нарди – це дуже стара гра. Походження якої нікому не відомо. Проте історично встановлено, їй уже понад 5 тисяч років. Існує безліч найменувань нардів.

Мета гри: викидаючи кубики з окулярами, довести всі свої шашки додому і викласти їх за дошку раніше, ніж зробить це противник.

Дуже популярні нарди в Миколаєві та в країнах СНД, тому що в них можна грати будь-де, і при цьому вони ніколи не набридають. Вони розвивають стратегічне мислення та усний рахунок. Складність правил – середня. Одну партію в середньому відіграють від 5 до 30 хвилин.

Дженга Николаев

Дженга Миколаїв

Це дуже молода гра, яка вже встигла підкорити мільйони сердець у всьому світі. У тому числі Дженга в Миколаєві також стала вже дуже популярна.

Суть гри полягає в тому, що Вам та Вашим суперникам необхідно по черзі витягувати блоки з основи вежі і класти їх все вище таким чином, щоб вежа ставала менш стійкою.

Усього беруть участь 54 блоки, добудовувати верхні блоки можна лише тоді, коли нижній шар повністю викладено. Кожен новий поверх вежі слід викладати перпендикулярно до попереднього. Торкатися вежі дозволяється тільки однією рукою. Той гравець, який завалить башту, програв.

Ця гра здатна принести Вам бурю яскравих емоцій. У неї можна грати годинами в компанії своїх близьких друзів та родичів.

Екскаватори зіграли у гігантську “Дженгу”

Дорогі друзі, якщо Ви хочете чудово провести час, тоді приходьте до нашого розважального Центру Фортуна, і ми гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені!

Страви

Напої